• ارائه دهنده انواع خدمات آرایشی و بهداشتی
    ارائه دهنده انواع خدمات آرایشی و بهداشتی
  • سارینا سالن زیبایی غرب تهران
    سارینا سالن زیبایی غرب تهران

کراتینه مو غرب تهران

 

 

کراتینه مو و تمامی نکات مربوط به آن


کراتینه بسته به نوع آن می تواند خاصیت احیا کنندگی یا صاف کنندگی را نیز داشته باشد. در کراتینه نوع اول موهای آسیب دیده به دلیل دکلره و سایر مواد شیمیایی احیاء می شود که بسته به میزان آسیب تعداد دفعات آن مشخص می شود. این نوع کراتینه خاصیت ویتامینه کردن مو را دارد. در نوع دیگر کراتینه علاوه بر احیاء موهای سوخته و آسیب دیده خاصین صاف کنندگی نیز اجرا می شود. شما بسته به نیاز و هدفتان می توانید یکی از این دو نوع کراتینه را انتخاب نمایید.

کراتینه برای موهای آسیب دیده جزئی، خشک و شکننده می باشد و اگر آسیب موها جدید و شدید تر باشد با کراتینه بهبود نمی یابند.

کراتین ماده  اصلی تشکیل دهنده مو می باشد. کراتین برزیلی مواد شیمیایی خطرناکی ندارد که باعث ریزش مو شود اما این شما هستنید که با انتخاب آرایشگاه و آرایشگر سالم از اصل بودن این مواد مطمئن شوید زیرا که تقلبی بودن مواد کراتینه می تواند آسیب جدی به موها وارد کند.

بعد از کراتینه مو باید از شامپوهای بدون نمک و خنثی برای شستن موها استفاده نمایید چرا که سدیم می تواند اثر کراتین را روی مو از بین ببرد.

کراتینه برزیلی دو اثر مهم دارد ، اولا رفع سوختگی و آسیب مو در اثر مواد شیمیایی دوما اثر صاف کنندگی . اثر اول آن دائمی است و مو های ترمیم شده دوباره به حالت آسیب دیده باز نمی گردند ، اما خاصیت صاف کنندگی آن موقتی است و معمولا تا ۴ ماه دوام می آورد.

اگر شما از موهای سالمی برخوردار هستید و قصد شما تنها صاف کردن موها می باشد می توانید به جای کراتینه از صاف کننده دائم استفاده نمایید چرا که تاثیر آن بیشتر و دائمی است.

همچنین اگر از موهای سالمی برخوردار هستید می توانید درست قبل از کراتینه موهای خود را رنگ نمایید فقط دقت کنید که عمل کراتینه موهای شما را یک یا دو درجه روشن تر می کند. اگر هزینه کراتینه برای شما خیلی مهم نیست می توانید هر سه یا چهار ماه نسبت به تجدید آن برای حفظ موهای سالم تر، لخت تر و ابریشمی تر اقدام نمایید.

سالن سارینا یکی از بهترین سالن های زیبایی غرب تهران با بهره گیری از کارشناسان حرفه ای اقدام به عمل کراتینه احیا کننده و صاف کننده می نماید. می توانید نمونه کارهای کراتینه سالن سارینا غرب تهران را در پایین همین صفحه مشاهده نمایید.


1396-05-29 16:01
بازدید : 4358


استفاده از بهترین مواد آرایشی و بهداشتی

لوگو 1
logo
logo
logo
logo
logo